Klus interessant voor een ander?

Herstellen tuinpoortje


Enkele jaren terug is een omheining geplaatst met tuinpoortje (b: 1m.50, h: 1m.73). Sindsdien moet het poortje regelmatig bijgeregeld, of afgeschuurd worden omdat deze telkens opnieuw tegen de muur schuurt. Het poortje is dan moeilijk open of dicht te doen. Bij vochtig weer wordt het probleem nog erger. Foto's in bijlage.

Het systeem met de huidige (regelbare) scharnieren deugd volgens mij niet. Graag een voorstel tot herstelling hiervoor.
In tweede instantie dient een soort slotplaat,... aan de muur bevestigd te worden, die ook de schade (zie foto) verbergt.

Het is de eerste maal dat ik via deze weg beroep doe op een klusdienst. Daarom bij voorkeur een erkende vakman (ondernemingsnummer vermelden op offerte).
De locatie is in Roeselare (West-Vlaanderen).





Nog geen prijzen gegeven





Gestelde vragen (1)

gezelle 6,8 01/09/2011
Graag afspraak 0472/66/81/41



G.Gezelle

mvg